• /files/disciplineimage/badminton.png
  • /files/disciplineimage/boks.png
  • /files/disciplineimage/gimnastyka_spotrowa.png
  • /files/disciplineimage/jezdziectwo-wkkw.png
  • /files/disciplineimage/judo.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-slalom.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-sprint.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-gorskie.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-szosa.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-tor.png
  • /files/disciplineimage/lekkoatletyka.png
  • /files/disciplineimage/lucznictwo.png
  • /files/disciplineimage/piecioboj_nowoczesny.png
  • /files/disciplineimage/pilka_reczna.png
  • /files/disciplineimage/pilka_siatkowa.png
  • /files/disciplineimage/siatkowka_plazowa.png
  • /files/disciplineimage/plywanie.png
  • /files/disciplineimage/plywanie_1.png
  • /files/disciplineimage/podnoszenie_ciezarow.png
  • /files/disciplineimage/strzelectwo.png
  • /files/disciplineimage/szermierka.png
  • /files/disciplineimage/taekwondo.png
  • /files/disciplineimage/tenis.png
  • /files/disciplineimage/tenis_stolowy.png
  • /files/disciplineimage/triathlon.png
  • /files/disciplineimage/wioslarstwo.png
  • /files/disciplineimage/zapasy_1.png
  • /files/disciplineimage/zeglarstwo.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
łucznictwo > indywidualnie (k)
runda rankingowa 
18:00 - 20:00 05.08.2016
pozycja: 40 wynik: 620 pkt.
strzelectwo sportowe > 10 m kpn 40 (k)
kwalifikacje 
13:30 - 14:20 06.08.2016
wioślarstwo > jedynka (m)
eliminacje 
13:30 - 14:30 06.08.2016
2. miejsce w serii (ogólnie 9. miejsce) - 7.12,43 - awans do 1/4 finału

Relacje na żywo

RIO 2016 - sobota (20.08)

KOLARSTWO GÓRSKIE. MAMY 11 MEDAL W RIO. MAJA WŁOSZCZOWSKA ZDOBYWA SREBRO!!!!!
19:02, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. Jenny Rissveds zdobywa złoty medal
19:00, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. Szwedka uzyskała już 30 s przewagi nad Majką. Polka ma 35 s przewagi nad Kanadyjką
18:56, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. Rissveds odrywa się od Włoszczowskiej i zdobywa przewagę
18:49, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. Druga Kanadyjka i Czeszka mają też już mniejszą stratę - tylko 38 s. Gonią jak wściekłe
18:47, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. Rozpoczyna się ostatnie okrążenie. Włoszczowska, Szwedka i 30 s za nimi Kanadyjka. Do przejechania 4,9 km
18:46, 20 sie
KOLARSTWO GÓRSKIE. W połowie IV rundy okazuje się , że Kanadyjka Pendrel odrobiła część strat. Jedzie 36 s za Polką i Szwedką
18:41, 20 sie

Igrzyska w Rio de Janeiro

Igrzyska w Pyeongczang

Profesor Zbigniew Trzaskoma

/files/person/trzaskomyglowka_8.jpg

Czy warto jednocześnie zwiększać wytrzymałość i moc?

Profesor Zbigniew Trzaskoma radzi
Zobacz archiwalne artykuły
Lista zawodników   więcej
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: AZS Zakopane
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/kot_maciej.jpeg
25 lat
narciarstwo › biegi narciarskie
Klub: AZS AWF Katowice
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/kowalczyk.jpg
33 lata
saneczkarstwo
Klub: AZS AWF Katowice
Ścieżka indywidualna Soczi 2014
/files/player/maciej_kurowski.jpg
30 lat
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: LKS Poroniec Poronin
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/szymanski_jan.jpg
27 lat
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: WKS Zakopane
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/stoch_1.jpg
29 lat
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: LKS Poroniec Poronin
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/luiza_zlotkowska_250.jpg
30 lat
saneczkarstwo
Klub: UKS Nowiny Wielkie
Ścieżka indywidualna Soczi 2014
/files/player/ewa_kuls.jpg
25 lat
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: LKS Poroniec Poronin
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/konrad_niedzwiedzki.jpg
31 lat
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: KS Wisła Ustronianka
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/piotr_zyla.jpg
30 lat
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: Stegny Warszawa
Ścieżka indywidualna Soczi 2014
/files/player/katarzyna_wozniak_250.jpg
27 lat
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: UKS Błyskawica Domaniewice
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/brodka.jpg
32 lata
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: Cuprum Lubin
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/czerwonka.jpg
28 lat
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: Wisła Zakopane
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/dawid_kubacki.jpg
26 lat
biathlon
Klub: UKS Lider Katowice
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/monika_hojnisz_1.jpg
25 lat
biathlon
Klub: KKS Bielsko-Biała
Ścieżka indywidualna Soczi 2014
/files/player/gwizdon2.jpg
37 lat
biathlon
Klub: AZS AWF Katowice
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/palka2.jpg
33 lata
łyżwiarstwo › szybkie
Klub: LKS Poroniec Poronin
Program indywidualny Soczi 2014
/files/player/bachleda-curus_katarzyna.jpg
36 lat
kajakarstwo › slalom
Klub: AZS-AWF Kraków
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/wiercioch_michal.jpg
23 lata
kajakarstwo › slalom
Klub: AZS AWF Kraków
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/majerczak_grzegorz.jpg
23 lata
wioślarstwo
Klub: Wisła Grudziądz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/wilangowski_mateusz.jpg
25 lat
pływanie
Klub: Warta Poznań
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/majchrzak_kacper.jpg
24 lata
wioślarstwo
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/juszczak_piotr.jpg
28 lat
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/pikulik_daria.jpg
19 lat
lekkoatletyka
Klub: OSOT Olsztyn
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/lisek_piotr.jpg
24 lata
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Warszawa
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/jozwik_joanna.jpg
25 lat