• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
curling › mikst
sesja 1 
01:05 - 03:00 08.02.2018
curling › mikst
sesja 2 
12:05 - 14:00 08.02.2018
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
kwalifikacje 
13:30 - 14:35 08.02.2018
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m
curling › mikst
sesja 3 
00:35 - 01:30 09.02.2018
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna
program krótki (m) 
02:00 - 05:25 09.02.2018
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k)
kwalifikacje 
02:00 - 02:45 09.02.2018
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna
program krótki par sportowych 
02:00 - 05:25 09.02.2018
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m)
kwalifikacje 
03:45 - 04:30 09.02.2018
curling › mikst
sesja 4 
05:35 - 07:30 09.02.2018
curling › mikst
sesja 5 
01:05 - 03:00 10.02.2018
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (m)
kwalifikacje 
02:00 - 06:30 10.02.2018
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (k)
finał 
08:15 - 09:15 10.02.2018
pozycja: 17 wynik: +1:45.9
pozycja: 30 wynik: +3:11.4
pozycja: 31 wynik: +3:11.8
pozycja: 41 wynik: +4:06.4
łyżwiarstwo > short track > 1500 m (m)
finał 
11:00 - 13:50 10.02.2018
łyżwiarstwo > short track > 500 m (k)
kwalifikacje 
11:00 - 13:50 10.02.2018
2. miejsce - awans
4. miejsce - brak awansu. pozycja: 28 wynik: 44,311
łyżwiarstwo > short track > sztaf. (k)
kwalifikacje 
11:00 - 13:50 10.02.2018
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m)
1. ślizg 
11:10 - 14:45 10.02.2018
19. miejsce - +0.451
29. miejsce - +1.395
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m)
2. ślizg 
11:10 - 14:45 10.02.2018
24. miejsce - +0.842
19. miejsce - +0.578
łyżwiarstwo › szybkie › 3000 m (k)
finał 
12:00 - 13:35 10.02.2018
pozycja: 14 wynik: 4:09.69 (+10.48)
pozycja: 16 wynik: 4:12.44 (+13.23)
pozycja: 17 wynik: 4:12.57 (+13.36)
curling › mikst
sesja 6 
12:05 - 14:00 10.02.2018
biathlon › 7,5 km `sprint` (k)
finał 
12:15 - 13:35 10.02.2018
pozycja: 28 wynik: +1:37.1 (1)
pozycja: 34 wynik: +1:57.0 (2)
pozycja: 45 wynik: +2:14.4 (3)
pozycja: 56 wynik: +2:29.5 (3)
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
finał 
13:35 - 15:20 10.02.2018
pozycja: 4 wynik: 249,3 pkt (106,5 m + 105,5 m)
pozycja: 5 wynik: 248,8 pkt. (111,0 m + 105,5 m)
pozycja: 19 wynik: 217 pkt. (99 m + 102 m)
pozycja: 35 wynik: 92 pkt. (88 m)
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna
program krótki (k), program krótki (pary taneczne), program dowolny (pary sportowe) 
02:00 - 04:45 11.02.2018
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (m)
finał 
02:00 - 03:40 11.02.2018
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (k)
kwalifikacje 
05:30 - 07:30 11.02.2018
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (m)
finał 
07:15 - 09:05 11.02.2018
łyżwiarstwo › szybkie › 5000 m (m)
finał 
08:00 - 10:40 11.02.2018
pozycja: 22 wynik: 6:31.71 (+21.95)
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m)
3. ślizg 
10:50 - 14:45 11.02.2018
22. miejsce - +0.624
31. miejsce - +1.396 pozycja: 27 wynik:
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k)
kwalifikacje 
11:30 - 12:00 11.02.2018
biathlon › 10 km `sprint` (m)
finał 
12:15 - 13:40 11.02.2018
pozycja: 59 wynik: +2:13.4 (2)
pozycja: 67 wynik: +2:20.4 (2)
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k)
finał 
13:00 - 14:40 11.02.2018
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m)
4. ślizg - finał 
13:30 - 14:45 11.02.2018
16. miejsce - +0.410 pozycja: 19 wynik: +1.911
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna
program dowolny (k, m), taniec dowolny (pary taneczne) - finał 
02:00 - 05:10 12.02.2018
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (k)
finał 
02:00 - 03:40 12.02.2018
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (k)
kwalifikacje 
05:30 - 07:00 12.02.2018
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k)
1. ślizg 
11:10 - 14:45 12.02.2018
20. miejsce - +0.792
29. miejsce - +2.888
biathlon › 10 km doch. (k)
finał 
11:10 - 12:00 12.02.2018
30. miejsce - +3:10.9
36. miejsce - +3:49.0
43. miiejsce - +4:30.3
49. miejsce - +5:31.7
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m)
kwalifikacje 
11:30 - 12:00 12.02.2018
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m)
finał 
13:00 - 14:40 12.02.2018
biathlon › 12,5 km doch. (m)
finał 
13:00 - 13:50 12.02.2018
56. miejsce - +6:15.6
łyżwiarstwo › szybkie › 1500 m (k)
finał 
13:30 - 15:15 12.02.2018
pozycja: 9 wynik: 1:57.85 (+3.50)
pozycja: 13 wynik: 1:58.51 (+4.16)
pozycja: 17 wynik: 1:58.99 (+4.64)
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k)
2. ślizg 
13:30 - 14:45 12.02.2018
17. miejsce - +0.604
22. miejsce - +0.801
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (k)
finał 
13:50 - 15:25 12.02.2018
curling › mikst
mecz o 3. miejsce 
01:05 - 03:00 13.02.2018
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (k)
finał 
02:00 - 03:30 13.02.2018
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m)
zjazd 
03:30 - 05:00 13.02.2018
46. miejsce
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (m)
kwalifikacje 
05:00 - 06:50 13.02.2018
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m)
slalom 
07:00 - 08:10 13.02.2018
nie ukończył
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. C (k)
eliminacje 
09:30 - 10:45 13.02.2018
22. miejsce - odpadła w ćwierćfinale
37. miejsce - odpadła w kwalifikacjach
38. miejsce - odpadła w kwalifikacjach
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. C (m)
eliminacje 
09:30 - 10:45 13.02.2018
39. miejsce - odpadł w kwalifikacjach
30. miejsce - odpadł w ćwierćfinale
łyżwiarstwo > short track > 500 m (k)
finał 
11:00 - 13:30 13.02.2018
11. miejsce - odpadła w ćwierćfinale
< 1234
Klasyfikacja medalowa
Oficjalne wyniki

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang