• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
snowboard › slalom gigant równ. (k)
kwalifikacje 
01:00 - 02:30 24.02.2018
11. miejsce - odpadła w 1/8 finału
24. miejsce - odpadła w eliminacjach
29. miejsce - odpadła w eliminacjach
snowboard › slalom gigant równ. (m)
kwalifikacje 
01:00 - 02:30 24.02.2018
13. miejsce - odpadł w 1/8 finału
bobsleje › czwórki (m)
1. ślizg 
01:30 - 04:00 24.02.2018
snowboard › big air (m)
finał 
02:00 - 03:30 24.02.2018
narciarstwo > alpejskie > zawody drużynowe
finał 
03:00 - 05:00 24.02.2018
bobsleje › czwórki (m)
2. ślizg 
03:10 - 04:00 24.02.2018
18. miejsce - +0,58; klasyfikacja generalna - 13. miejsce - +1.08
snowboard › slalom gigant równ. (k)
finał 
04:00 - 05:35 24.02.2018
snowboard › slalom gigant równ. (m)
finał 
04:00 - 05:35 24.02.2018
narciarstwo › biegi narciarskie › 50 km ind. C (m)
finał 
06:00 - 09:00 24.02.2018
curling › mężczyźni (m)
finał 
07:35 - 10:30 24.02.2018
łyżwiarstwo › szybkie › start wspólny (k)
finał 
12:00 - 15:00 24.02.2018
9. miejsce
odpadła w półfinale (11. miejsce)
łyżwiarstwo › szybkie › start wspólny (m)
finał 
12:00 - 15:00 24.02.2018
odpadł w półfinale (10. miejsce)
curling › kobiety (k)
mecz o 3. miejsce 
12:05 - 15:00 24.02.2018
hokej na lodzie › mężczyźni (m)
mecz o 3. miejsce 
13:10 - 16:00 24.02.2018
< >
Klasyfikacja medalowa
Oficjalne wyniki

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie