• /files/disciplineimage/badminton_3_1.jpg
  • /files/disciplineimage/boks___.jpg
  • /files/discipline/gimnastyka_sportowa.jpg
  • /files/discipline/jezdziectwo_-_wkkw.jpg
  • /files/discipline/judo.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_slalom.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_sprint.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_gorskie.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_szosowe.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_torowe.jpg
  • /files/discipline/lekkoatletyka.jpg
  • /files/discipline/lucznictwo.jpg
  • /files/discipline/piecioboj_nowoczesny.jpg
  • /files/discipline/pilka_reczna.jpg
  • /files/discipline/siatkowka.jpg
  • /files/discipline/siatkowka_plazowa.jpg
  • /files/discipline/plywanie_1.jpg
  • /files/discipline/plywanie.jpg
  • /files/discipline/podnoszenie_ciezarow.jpg
  • /files/discipline/strzelectwo.jpg
  • /files/discipline/szermierka.jpg
  • /files/discipline/taekwondo.jpg
  • /files/discipline/tenis.jpg
  • /files/discipline/tenis_stolowy.jpg
  • /files/discipline/triathlon.jpg
  • /files/discipline/wioslarstwo.jpg
  • /files/discipline/zapasy_1.jpg
  • /files/discipline/zeglarstwo.jpg
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
kajakarstwo › sprint › K-1 1000 m (m)
finał B 
15:04 - 15:12 16.08.2016
pozycja: 14 wynik: 3.39,021
kolarstwo › tor › keirin (m)
I runda 
15:18 - 15:39 16.08.2016
4. miejsce w serii - 10,724 - awans do repasażu
1. miejsce w serii - 10,522 - awans do II rundy
kolarstwo › tor › omnium (k)
500 m 
15:57 - 16:19 16.08.2016
14. miejsce - 36,690 - po 4 konkurencjach: 14. miejsce - 66 pkt
lekkoatletyka › 100 m ppł (k)
I runda 
16:05 - 16:38 16.08.2016
pozycja: 26 wynik: 13,04
kolarstwo › tor › keirin (m)
repasaże do II rundy 
16:25 - 16:46 16.08.2016
1. miejsce w serii - 9,531 - awans do II rundy
lekkoatletyka › 200 m (m)
I runda 
17:39 - 17:46 16.08.2016
pozycja: 32 wynik: 20,54
żeglarstwo › 49-er (m)
wyścig X 
18:05 - 18:35 16.08.2016
żeglarstwo › 470 (k)
wyścig VIII 
18:15 - 18:50 16.08.2016
żeglarstwo › 49-er (m)
wyścig XI 
19:05 - 19:35 16.08.2016
żeglarstwo › 470 (k)
wyścig IX 
19:15 - 19:45 16.08.2016
żeglarstwo › 49-er (m)
wyścig XII 
20:05 - 20:35 16.08.2016
9. miejsce - klasyfikacja po 12 wyścigach: 10. miejsce - awans do wyścigu medalowego
żeglarstwo › 470 (k)
wyścig X 
20:20 - 21:00 16.08.2016
8. miejsce - klasyfikacja po 10 wyścigach: 10. miejsce - awans do wyścigu medalowego
kolarstwo › tor › omnium (k)
250 m ze startu lotnego 
21:10 - 21:36 16.08.2016
8. miejsce - 14,409 - po 5 konkurencjach: 13. miejsce - 92 pkt
kolarstwo › tor › keirin (m)
II runda 
21:46 - 21:58 16.08.2016
4. miejsce w serii - 10,369 - awans do finału B
2. miejsce w serii - 10,310 - awans do finału A
kolarstwo › tor › omnium (k)
wyścig punktowy 
22:05 - 22:42 16.08.2016
15. miejsce pozycja: 14 wynik: 92 pkt
kolarstwo › tor › keirin (m)
o miejsca 7-12 
23:14 - 23:20 16.08.2016
pozycja: 9 wynik: 10,313
kolarstwo › tor › keirin (m)
finał 
23:20 - 23:26 16.08.2016
pozycja: 6 wynik: 10,707
lekkoatletyka › rzut oszczepem (k)
eliminacje 
01:35 - 02:23 17.08.2016
1. miejsce - 67,11 m RP - awans do finału
lekkoatletyka › 110 m ppł (m)
półfinały 
01:40 - 01:57 17.08.2016
pozycja: 14 wynik: 13,50
lekkoatletyka › 400 m ppł (k)
półfinały 
02:10 - 02:27 17.08.2016
pozycja: 10 wynik: 55,35
pozycja: 23 wynik: 56,99
lekkoatletyka › 1500 m (k)
finał 
03:30 - 03:34 17.08.2016
pozycja: 10 wynik: 4.14,72
kajakarstwo › sprint › C-1 200 m (m)
eliminacje 
14:16 - 14:37 17.08.2016
pozycja: 22 wynik: 42,450
lekkoatletyka › 10-bój (m)
100 m 
14:30 - 14:55 17.08.2016
18. miejsce - 10,88 - 888 pkt
lekkoatletyka › rzut młotem (m)
eliminacje 
14:40 - 15:36 17.08.2016
pozycja: 17 wynik: 72,00 m
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k)
eliminacje 
14:51 - 15:12 17.08.2016
2. miejsce w serii - 1.52,193 - awans do półfinału
zapasy › wolne › 75 kg (k)
kwalifikacje 
15:00 - 15:30 17.08.2016
przegrana z B. Tosun (TUR) 0:6 pozycja: 17 wynik:
lekkoatletyka › 10-bój (m)
skok w dal 
15:35 - 16:39 17.08.2016
30. miejsce - 6,73 m - po 2 konkurencjach: 29. miejsce - 1638 pkt
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k)
półfinały 
15:48 - 16:02 17.08.2016
5. miejsce w serii - 1.59,458 - awans do finału B
lekkoatletyka › 800 m (k)
I runda 
15:55 - 16:37 17.08.2016
1. miejsce w serii - 2.00,42 - awans do półfinału
1. miejsce w serii - 2.01,58 - awans do półfinału
zapasy › wolne › 48 kg (k)
1/8 finału 
16:00 - 16:30 17.08.2016
wygrana z M. M. Genesis (NGR) 4:0 - awans do ćwierćfinału
lekkoatletyka › rzut młotem (m)
eliminacje 
16:05 - 17:01 17.08.2016
1. miejsce - 77,64 m - awans do finału
zapasy › wolne › 48 kg (k)
1/4 finału 
16:45 - 17:00 17.08.2016
przegrana z M. Stadnik (AZE) 0:10
lekkoatletyka › 10-bój (m)
pchnięcie kulą 
17:15 - 18:03 17.08.2016
16. miejsce - 14,17 m - klasyfikacja po 3 konkurencjach: 25. miejsce - 2377 pkt
piłka siatkowa › zespół (m)
ćwierćfinał 
19:00 - 22:00 17.08.2016
zapasy › wolne › 48 kg (k)
repasaż 
21:45 - 21:55 17.08.2016
przegrana z P. A. Bermudez (ARG) 3:6 pozycja: 7 wynik:
lekkoatletyka › 10-bój (m)
skok wzwyż 
22:45 17.08 - 01:21 18.08.2016
14. miejsce - 2,01 m - klasyfikacja po 4 konkurencjach: 22. miejsce - 3190 pkt
lekkoatletyka › rzut oszczepem (m)
eliminacje 
01:30 - 02:26 18.08.2016
pozycja: 14 wynik: 80,62 m
piłka ręczna › zespół (m)
ćwierćfinał 
01:30 - 03:30 18.08.2016
lekkoatletyka › 10-bój (m)
400 m 
02:20 - 02:45 18.08.2016
23. miejsce - 50,18 - klasyfikacja po 5 konkurencjach: 21. miejsce - 3996 pkt
lekkoatletyka › rzut oszczepem (m)
eliminacje 
02:55 - 03:51 18.08.2016
pozycja: 31 wynik: 76,52 m
taekwondo › 68 kg (m)
1/8 finału 
14:15 - 18:00 18.08.2016
wygrana z B. Dieye (SEN) 15:12 - awans do ćwierćfinału
lekkoatletyka › 10-bój (m)
110 m ppł 
14:30 - 14:55 18.08.2016
24. miejsce - 15,09
lekkoatletyka › pchnięcie kulą (m)
eliminacje 
14:55 - 15:43 18.08.2016
7. miejsce - 20,56 m - awans do finału
18. miejsce - 19,97 m pozycja: 18 wynik: 19,97 m
6. miejsce - 20,71 m - awans do finału
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k)
finał B 
14:56 - 15:10 18.08.2016
pozycja: 12 wynik: 1.58,167
zapasy › wolne › 63 kg (k)
kwalifikacje 
15:00 - 15:30 18.08.2016
przegrana z R. Kawai (JPN) 0:5 pozycja: 17 wynik:
pięciobój nowoczesny › indywidualnie (k)
szermierka 
15:00 - 18:00 18.08.2016
1. miejsce - 262 pkt
22. miejsce - 196 pkt
lekkoatletyka › skok wzwyż (k)
eliminacje 
15:00 - 17:01 18.08.2016
9. miejsce - 1,94 m - awans do finału
zapasy › wolne › 53 kg (k)
kwalifikacje 
15:00 - 15:30 18.08.2016
wygrana z S. Erdenechimeg (MGL) 8:6 - awans do 1/4 finału
lekkoatletyka › 10-bój (m)
rzut dyskiem 
15:25 - 17:28 18.08.2016
4. miejsce - 48,32 m - po 7 konkurencjach: 19. miejsce - 5670 pkt
zapasy › wolne › 53 kg (k)
1/4 finału 
15:30 - 18:00 18.08.2016
przegrana z S. M. Mattsson (SWE) 3:10 pozycja: 9 wynik:
Klasyfikacja medalowa
Oficjalne wyniki

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie