Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 piłka nożna
MŚ seniorek do ustalenia 07-07.07.2019 ---
2 piłka siatkowa › plażowa
MŚ młodzieżowiec Udonthani 16-24.06.2019 ---
3 piłka nożna
ME u-21 do ustalenia 16-30.06.2019 ---
4 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME kadetów Faenza 16-23.06.2019 ---
5 koszykówka
MŚ seniorów 3x3 Amsterdam 18-23.06.2019 ---
6 boks
ME IE Mińsk 18-01.07.2019 ---
7 szermierka
ME Duseldorf 18-22.06.2019 ---
8 judo
ME Mistrzostwa Europy Mińsk 22-24.06.2019 strona zawodów
9 piłka siatkowa › plażowa
ME juniorzy Goteborg 24-30.06.2019 ---
10 badminton
ME Igrzyska Europejskie Minsk 24-30.06.2019 ---
11 kolarstwo › tor
. Igrzyska Europejskie Mińsk 25-30.06.2019 ---
12 judo
ME Drużynowe Mistrzostwa Europy Mińsk 25-25.06.2019 strona zawodów
13 kajakarstwo › sprint
ME II Igrzyska Europejskie Mińsk 25-27.06.2019 ---
14 judo
ME Mistrzostwa Europy Juniorów Warszawa 27-30.06.2019 strona zawodów
15 piłka siatkowa › plażowa
MŚ seniorzy Hamburg 28-07.07.2019 ---
16 strzelectwo sportowe
MŚ seniorów (rzutki) Lonato 30-10.07.2019 ---
17 strzelectwo sportowe
MŚ Juniorów (rzutki) Lonato 30-10.07.2019 ---
18 baseball
ME kobiet - softball Żory 30-06.07.2019 ---
19 pływanie
ME Mistrzostwa Europy Juniorów Kazań 03-07.07.2019 strona zawodów
20 hokej na trawie
ME kobiety U-16 Wałcz 03-06.07.2019 ---
21 hokej na trawie
ME mężczyzn U-16 Wałcz 03-06.07.2019 ---
22 kajakarstwo › slalom
ME juniorów i młodzieżowców U-23 Liptowski Mikulasz 04-07.07.2019 ---
23 koszykówka
ME U-18 kobiet Sarajewo 06-15.07.2019 ---
24 piłka siatkowa
MŚ juniorek do ustalenia 07-21.07.2019 ---
25 podnoszenie ciężarów
ME Juniorów U-20 Kiszyniów 07-15.07.2019 ---
26 pięciobój nowoczesny
MŚ młodzieżowe U-22 Drzonków 07-15.07.2019 ---
27 piłka siatkowa › plażowa
ME młodzieżowe Antalya 08-15.07.2019 ---
28 jeździectwo › skoki
ME skoki - mł,jun,kad. Zuidwole 09-14.07.2019 ---
29 lekkoatletyka
ME Mistrzostwa Europy U'23 Gavle 11-14.07.2019 strona zawodów
30 koszykówka
ME U-20 mężczyzn Tel Aviv 11-22.07.2019 ---
31 jeździectwo › WKKW
ME WKKW - mł, jun Maarsbergen 11-14.07.2019 ---
32 tenis stołowy
ME Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Ostrawa 12-21.07.2019 strona zawodów
33 kajakarstwo › sprint
ME juniorów i młodzieżowców U-23 Racice 12-14.07.2019 ---
34 hokej na trawie
ME mężczyźni U-21 Walencja 12-22.07.2019 ---
35 piłka siatkowa
MŚ juniorów Manama 16-28.07.2019 ---
36 kajakarstwo › slalom
MŚ juniorów i młodzieżowców U-23 Kraków 16-21.07.2019 ---
37 szermierka
MŚ Budapeszt 16-22.07.2019 ---
38 baseball
ME U-15 Nettuno 16-20.07.2019 ---
39 piłka nożna
ME U-19 kobiet Glagow 16-28.07.2019 ---
40 pięciobój nowoczesny
MŚ juniorów U-19 i juniorów mł. U-17 Sofia 17-27.07.2019 ---
41 piłka nożna
ME U-19 mężczyzn Erewań 17-27.07.2019 ---
42 lekkoatletyka
ME Mistrzostwa Europy U'20 Boras 18-21.07.2019 strona zawodów
43 rugby
ME Kobiey (II runda - finał) Lwów 18-22.07.2019 ---
44 rugby
ME Mężczyzn (II unda - finał) Łódz 18-22.07.2019 ---
45 pływanie
MŚ Mistrzostwa Świata Gwangju 21-28.07.2019 strona zawodów
46 wioślarstwo
MŚ Młodzieżowe Sarasota 24-28.07.2019 ---
47 jeździectwo › ujeżdżenie
ME ujeżdżenie mł, jun San Govanni in Marigano 24-28.07.2019 ---
48 kolarstwo › górskie
ME seniorów Brno 25-28.07.2019 ---
49 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ kadetów Sofia 28-03.08.2019 ---
50 baseball
ME kobiet-softball U-16 Zagrzeb 29-03.08.2019 ---
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie