wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
strzelectwo sportowe
1 2000 10 m Kpn 40 Kaliber Białystok
2 1996 50 m Ksp 60 leż.
50 m Ksp 3x20
50 m Ksp 3x40
10 m kpn 40
Gwardia ZPKS Zielona Góra
3 1995 50 m Ksp 3x20
50 m Ksp 3x20 druż.
50 m Ksp 60 leż.
50 m Ksp 60 leż. druż.
10 m Kpn 40
50 m Ksp 3x40
10 m kpn 40
WKS Zawisza Bydgoszcz
4 1981 10 m kpn 40
50 m Ksp 3x20
50 m Ksp 3x40
KS Społem Łódź
5 1981 50 m Ksp 3x20
10 m kpn 40
10 m Kpn 40 druż.
50 m Ksp 3x20 druż.
50 m Ksp 3x20
300 m Ksp leż.
10 m Kpn 40 druż.
50 m Ksp 3x20 druż.
50 m Ksp 60 leż.
300 m Ksp leż. druż.
50 m Ksp 60 leż.
300 m Ksp 3x20
10 m Kpn 40
50 m Ksp 60 leż. druż.
50 m Ksp 60 leż. druż.
300 m Ksp 3x20 druż.
ZKS Gwardia Zielona Góra
6 1995 50 m Kdw 60 leżąc
50 m Kdw 60 leżąc druż.
50 m Kdw 3x40
10 m kpn 60
Tarcza Goleniów
7 1995 50 m Kdw 3x40
50 m Kdw 60 leżąc
50 m Kdw 60 leż. druż.
10 m Kpn 60
10 m kpn 60
50 m Kdw 3x40
Legia Warszawa
8 1996 10 m kpn 60
50 m Ksp 3x40
KS Społem Łódź
9 1997 25 m Psz 2x30
25 m Psz 2x30 druż.
25 m Psp 30+30
25 m Psp 30+30 druż.
10 m Kpn 60
50 m Pdw 60 druż.
50 m Pdw 60
10 m Ppn 60 druż.
WKS Zawisza Bydgoszcz
10 1990 50 m Kdw 3x40
10 m kpn 60
Legia Warszawa
11 1995 10 m Ppn 40
10 m Ppn 40 druż.
25 m Psp 30+30
Legia Warszawa
12 1994 10 m ppn 40
25 m Psp 30+30
Flota Gdynia
13 1994 10 m ppn 40
25 m Psp 30+30
WKS Zawisza Bydgoszcz
14 1996 10 m ppn 40 (mł)
10 m Ppn 40
10 m Ppn 40 druż.
25 m Psp 30+30
25 m Psp 30+30 druż.
25 m Psp 30+30
10 m ppn 40
Świt Starachowice
15 1981 10 m ppn 40
10 m Ppn 40 druż.
ŚTS Tychy
16 1995 10 m Ppn 60
10 m Ppn 60 druż.
50 m Pdw 60
10 m ppn 60
10 m Ppn 60 druż.
Śląsk Wrocław
17 1995 10 m Ppn 60 druż.
50 m Pdw 60
50 m Pdw 60 druż.
10 m Ppn 60
10 m ppn 60
10 m Ppn 60 druż.
Wawel Kraków
18 1995 50 m Pdw 60
50 m Pdw 60 druż.
10 m Ppn 60
10 m Ppn 60 druż.
25 m Psp 30+30
25 m Psp 30+30 druż.
Gwardia ZPKS Zielona Góra
19 1980 10 m ppn 60
50 m Pdw 60
10 m Ppn 60 druż.
WKS Zawisza Bydgoszcz
20 1982 10 m ppn 60
25 m Psz 2x30
Flota Gdynia
21 1993 25 m Psz 2x30 Flota Gdynia
22 1991 skeet 75 Wawel Kraków
23 1990 skeet 75
Skeet 125
Legia Warszawa
24 1989 Skeet 75
Skeet druż.
skeet 75
Skeet 125
Śląsk Wrocław
25 1987 trap 125 KS Diana Poznań
< >

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang